ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛЫ и ПЕЧАТНЫЕ ИЗДАНИЯ

Опубликовал статью про наше путешествие на волге ГАЗ-21. Интервью на английском языке. Из первых уст о том, какой маршрут, сколько денег и как мы к такому пришли.

Читай статью ЗДЕСЬ

blablacar-ridesharing-logoBlaBlaStory — це історії про людей, які не уявляють своє життя без подорожей Україною та світом, нових знайомств і цікавих історій в дорозі та користуються сервісом BlaBlaCar. Цього тижня ми поспілкувались з Анною Гриненко – чудовою мамою, яка обожнює подорожувати всією сім’єю і знає, як організувати поїздку з малюком.

Читай статью ЗДЕСЬ


 
Marketing Challenge расспросил десять молодых родителей — творческих личностей и предпринимателей — о том, как они путешествуют с детьми и умудряются продуктивно работать в путешествиях. Ребенку нужны не «родные стены», а счастливые родители, еда и базовый комфорт. Все. Главное — это спокойствие мамы и поддержка папы, считает Анна Гриненко, мама 2,5-летнего мальчика и основательница платформы для организованных поездок Gryntravel.

Читай статью ЗДЕСЬ

Анна з Вадимом і маленьким Любомиром уже побували у безлічі країн, відкрили чимало комфортних місць для сімейного відпочинку, а тепер радо поділилися досвідом із читачами Zruchno.Travel. Подорожі допомагають малюку розвиватися і ставати більш досвідченим – такої думки дотримується родина Гриненко, яка активно мандрує світом та веде власний тревел-блог – Gryntravel.

Читати статтю ТУТ

Телевиденье

 До нас в гості завітала студія ТСН 1+1, говорили як спланувати подорож з дитиною, на що звертати увагу та які країни обирати на передодні літніх підпусток. Знімали 2 години, а в ефір вийшла фраза, що ми мандруємо наметом по Україні😂

Що з цього вийшло – дивіться ТУТ

Радио

В ефірі РадіоМ говоримо про мандрівки з дитиною. Вийшла легка і тепла розмова, де висновок один: мандруйте і все буде добре😉

Послухати і подивитись як це було можна ТУТ